Get Adobe Flash player

 

 

 

 

20.10. 2018 0strava

POZOR – Pískomil vyráží na TRENKY TOUR!

Koncerty v rámci Trenky Tour budou vždy spojeny se zábavným programem pro děti a rodiče v podobě hudebních a výtvarných workshopů či tvořivých dílen. Šňůra Trenky Tour vypukne 20. října v Ostravě a po Plzni, Hradci Králové, Olomouci a Brnu vyvrcholí 24. listopadu v Praze v Lucerna Music Baru.

 

 
 

 

 

 

30.9. 2018 Kutná Hora

Nový taneční videoklip s názvem TRENKY

Mrkněte na videoklip natočený v září s partou dětí kousek od Kutné Hory.

Hrají: Henrieta Hornáčková, Kristýna Kudrnáčová, Karolína a Ondřej Pečenkovi, děti - fanoušci kapely

Námět: Jakub Obraz, Ondřej Pečenka, Karolína Pečenková

Kamera: Radek Čermák

Střih: Monika Růžičková

Zvuk: Jiří Dojčiak

Režie: Jakub Obraz

„Písničku jsme měli vymyšlenou už dávno předtím, než červené trenky nejprve zavlály a později i vzplály na Hradě. Díky prezidentovi se však do našich Trenek opřel čerstvý vítr. Vzdáváme hold osobitému stylu oblékání a inspirací nám bylo trápení naší dcery ráno před zrcadlem“, říká jeden z autorů písničky Ondra Pečenka.

 

Pískomil se vrací - Trenky

 

 

 

15.9. 2017 Uhlířské Janovice

Letní soutěž ve vybarvování obalu posledního CD Ňam Ňam Ňam je ukončena.

Výhercem se stal Kuba Odstrčil z Chrudimi. Moc gratulujeme a zasíláme výhru - naší ušatou čepici :-) Všem ostatním moc děkujeme, že se zapojili. Sledujte náš web nebo facebook, budeme v soutěžích pokračovat!

 

 

 

 

 

 

21.7. 2017 Hutě - Cejle u Jihlavy

Rodinný festival Čeřínek

Malé ohlédnutí za desátým ročníkem rodinného festivalu Čeřínek.

 

Pískomil se vrací - Dospělácká

Pískomil se vrací - 5 přes 9

 

 
 

 

 

 

1.6. 2017 Uhlířské Janovice

Dárek od Pískomila ke Dnu dětí

Komplet všechny nové skladby z alba Ňam, Ňam, Ňam na Pískouším Youtube kanálu.
A nově i všechny předchozí alba pěkně v playlistech. Tak si udělejte doma pěknou oslavičku a volume doprava!

 

 
 

 

 

 

29.5. 2017 Praha

POZOR – Pískomil vyhlašuje letní SOUTĚŽ!

Kupte si naše nové album (k dostání v našem obchůdku, v Bontonlandech či na našich koncertech) a děti si mohou dotvořit obal CDčka sami, protože je to omalovánka. Kdo nám na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pošle fotku, jak se mu to povedlo, má šanci vyhrát tričko a další super dárky. Soutěž trvá do 31.8. 2017. Tak vybarvujte, posílejte, těšíme se na obrázky!

OBJEDNEJ SI NAŠE NOVÉ CD V PÍSKOUŠOVĚ OBCHŮDKU.

 

 
 

 

 

 

20.4. 2017 Praha

TZ: Kapela Pískomil se vrací pokřtí své nové album plné písniček pro děti s názvem Ňam Ňam Ňam už 6. května na pražském Výstavišti

Kapela pro rodiny s dětmi Pískomil se vrací odstartuje letošní nabitou šňůru velkým koncertem na dm rodinném dnu v Praze, který se uskuteční v sobotu 6. května v rámci Volkswagen Maratonského víkendu. Děti se tak mohou vedle sportovního zážitku těšit na dovádivou koncertní show s premiérou nových písniček.

 
 

Kapela Pískomil se vrací hraje veselý a vtipný holknkluknroll, už za pár dní vydá nový maxisingl s pěti písničkami a vypečeným názvem Ňam Ňam Ňam. Po minimaratonském křtu této nahrávky v sobotu 6. května na Výstavišti Praha v Holešovicích se Pískomil prakticky nezastaví a jako každoročně navštíví téměř celou republiku. Pískomil se tak opět stane nejpilněji naživo koncertující kapelou pro rodiny s dětmi u nás.

Kapelník Pískomila Ondřej Pečenka hodnotí koncertování a vydávanou novinku těmito slovy: „Obávaná kombinace nakažlivé písničky ve spojení s naším nefalšovaným pódiovým elánem funguje znamenitě. Jsme hudebně-adrenalinový sport, co chytí malé i velké posluchače. Letos jsme pro ně připravili pěti písňové chutné a čerstvé menu Ňam Ňam Ňam a těšíme se, jak ho pokřtíme právě na akci pod otevřeným nebem,“ říká.

„Naši nadcházející sezónu odstartujeme právě tímto velkým sportovním svátkem a pak už se těšíme na další festivaly a velká pódia, ale i komornější akce. Koncert Pískomila je dobrodrůžo, také velká zábava a radost, kterou umíme s publikem skvěle sdílet,“ dodává Ondřej.

Co letos Pískomil na svém novém albu uvařil? Vše podle chuti. S prvním trackem si zakřičíte podle libosti: Fuj Fuj Fuj! Společnost v kuchyni vám bude dál dělat Vinylová královna, protože vaření s gramofonovými hity příjemně ubíhá. Ovšem pozor, aby vám do kuchyně z pokoje neprosákly Krákory. To je s vařením konec, lepší sbalit kufry a rozbalit je až u Moře v Kutný Hoře. A z pláže pak jen zírejte, jak se ve vlnách šplouchá Plejtvák.

To je stručný trailer k novému počinu Pískomila. Šup s ním do autopřehrávače, ať cesta do školy nebo na víkend rošťácky chutná a rychle ubíhá.

 

Seznam skladeb CD Pískomil se vrací: Ňam Ňam Ňam (2017)

1. Fuj Fuj Fuj!
2. Vinylová královna
3. Krákory
4. Moře v Kutný Hoře
5. Plejtvák

CD bylo nahráno Pavlem Bohatým v lednu 2017 ve studiu SONO a mixováno 

v únoru 2017 Ondřejem Ježkem ve studiu Jámor.

 

Členové kapely Pískomil se vrací:

Onďatra (Ondřej Pečenka, kytara – bicí, zpěv)
Pavoučí Kája (Karolína Pečenková – zpěv)
Kyti de le Rocha (Kristýna Kudrnáčová – zpěv)
Filip Konipásek (Filip Nebřenský – nespočet hudebních nástrojů, zpěv)
Malley (Roman Fišer – trombón, klávesy)
Nela (Nela Dusová – tenorsaxofon)
Vojta (Vojtěch Peřina – kytara)

 

PRESS KONTAKT:
Kateřina Nováková, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., mobil: 775 535 125