Get Adobe Flash player

 

ŇAM ŇAM ŇAM

ŇAM ŇAM ŇAM (2017)

Co letos Pískomil na svém novém albu uvařil? Vše podle chuti. S prvním trackem si zakřičíte podle libosti: Fuj Fuj Fuj! Společnost v kuchyni vám bude dál dělat Vinylová královna, protože vaření s gramofonovými hity příjemně ubíhá. Ovšem pozor, aby vám do kuchyně z pokoje neprosákly Krákory. To je s vařením konec, lepší sbalit kufry a rozbalit je až u Moře v Kutný Hoře. A z pláže pak jen zírejte, jak se ve vlnách šplouchá Plejtvák.To je stručný trailer k novému počinu Pískomila. Šup s ním do autopřehrávače, ať cesta do školy nebo na víkend rošťácky chutná a rychle ubíhá.

OBJEDNEJ SI V PÍSKOUŠOVĚ OBCHŮDKU.

 

4 KUSY NA UCPÁNÍ PUSY

4 KUSY NA UCPÁNÍ PUSY (2015)

Nový maxisingl - jedinečný čtyřpísňový materiál a Pískomil ho nazval Čtyři kusy na ucpání pusy. Čerstvý disk potěší dosavadní fanoušky dvěma super novinkami a ty budoucí zase ukázkami ze starší Pískomilovy hudební nabídky. Obsahuje speciální edit hitovky TOČENÁ pod názvem TOČENÁ Z OPOČNA, rošťáckou novinku 5 PŘES 9, čerstvou verzi ANGLIČÁKŮ a další novinkový hit PŘÍTULA. 

OBJEDNAT MAXISINGL LZE POUZE JAKO BONUS ZDARMA K JAKÉKOLIV OBJEDNÁVCE V OBCHŮDKU.

 

BUĎTE PRVNÍ, KOMU SE TO LÍBÍ !

BUĎTE PRVNÍ, komu se to líbí! (2014)

Kapela na své druhé album přibrala dechové nástroje či klávesy a deska má tak ještě svižnější rockový nádech, ve studiu SONO RECORDS vzniklo tak 12 peprných písniček pro malé i velké. Zkrátka hledáte-li muziku, která z vás vydoluje skvělou náladu, i když je zrovna den blbec, právě jste ji našli!

OBJEDNEJ SI V PÍSKOUŠOVĚ OBCHŮDKU.

 

A KDY UŽ TAM BUDEM ?

A KDY UŽ TAM BUDEM? (2012)

První album nazvané „A kdy už tam budem?“ vzniklo ve studiu Jámor u Ondřeje Ježka. Tohle vypečené cédéčko je ideální zvukovou kulisou do auta pro rodinné výlety, ale výborně se na něj řádí i doma.

 

OBJEDNEJ SI V PÍSKOUŠOVĚ OBCHŮDKU.