Get Adobe Flash player

Kapela PÍSKOMIL SE VRACÍ  patří k jedné z mála profesionálních kapel, která se věnuje výhradně moderní dětské tvorbě a tvoří mezigenerační zábavu, při které se baví nejen děti, ale i rodiče. Při jejich živelném koncertu si užijete vtipné a originální texty, našlápnuté písničky, barevné kostýmy a skvělou práci s dětským publikem.
Od roku 2012 kapela odehrála přes 500 koncertů a získala si řadu fanoušků. Jejich písničky hraje denně Český rozhlas - Rádio Junior. S kvalitní tvorbou pro děti si kapela získala stabilní místo na české hudební scéně a vystoupuje například na velkých festivalových pódiích (Přehrady, Colours of Ostrava, United Islands of Prague, Vysočina Fest, Benátská noc, Mezi ploty atd. ), městských slavnostech, vinobraních a všude tam, kde je vítaná rodinná zábava.

Kapela hraje v různých sestavách, na pódiu můžete potkat nejčastěji tyto členy:

ONĎATRA

(Ondřej Pečenka)

Většinou si jen tak pohvizduje, to ho asi napadla nová písnička. Na koncertech hraje na kytaru, bubny nebo šlapací cajonostroj.

PAVOUČÍ KÁJA

(Karolína Pečenková)

Umí vyloudit nejtenčí tón, tenčí než pavoučí sítě. Umí pohladit po duši. Moudré sovy, když ji slyší, odlétají zpět do Athén.

KYTI DE LA ROCHA

(Kristýna Kudrnáčová)

Kyti De La Rocha, ta porazí i hrocha! Vostrá holka, ale nemějte strach. Miluje všechny děti a na svý nejlepší kámošky dokonce nedá vůbec dopustit.

FILIP KONIPÁSEK

(Filip Nebřenský)

Umí vyloudit nejhlubší tón z celé kapely podobný troubení zaoceánského parníku. Vychovává už tři děti a všechny se rády povinně učí zpívat. Filip hraje na všechny nástroje, co vás napadnou. Během obědové přestávky se naučí na další.  

TOM

(Tomáš Tesař)

Čahoun kapely, který unese ty nejtěžší klávesy na světě. Má milý úsměv, který nám zvedá počty lajků na fejsbůku.

VALDYS

(Jirka Valdman)

Tancovat s baskytarou není vůbec legrace, ale Valdys z toho legraci má a pro legraci udělá ledacos.

VOJTA

(Vojta Peřina)

Kytarista Pískomilí velké party, který střídá kytary jak ponožky a stále hledá tu pravou...

NELA

(Nela Dusová)

Něžná dívka se saxofonem, který ji sluší stejně jako Pískouší uši.

MALLEY

(Roman Fišer)

Většinou milý a usměvavý muž, připravený pomoci každému v nesnázích. Běda ale, když mu někdo sáhne na trombón!