Get Adobe Flash player

Kapela PÍSKOMIL SE VRACÍ se věnuje výhradně moderní dětské tvorbě a tvoří mezigenerační zábavu, při které se baví nejen děti, ale i rodiče. Autoři písniček se od roku 2007 podíleli na repertoáru i živých koncertech projektu Kašpárek v rohlíku. V roce 2012 založili kapelu PÍSKOMIL SE VRACÍ a nahráli první album nazvané „A kdy už tam budem?“. Od té doby Pískomil nahrál další desky, brázdí pódia od Aše k Bohumínu a odehraje ročně až 100 koncertů. Při jeho živelných koncertech si užijete vtipné a originální texty, našlápnuté písničky, barevné kostýmy a skvělou práci s dětským publikem. Kapela hraje v různých sestavách, na pódiu můžete potkat nejčastěji tyto členy:

ONĎATRA

(Ondřej Pečenka)

Většinou si jen tak pohvizduje, to ho asi napadla nová písnička. Na koncertech hraje na kytaru, bubny nebo šlapací cajonostroj.

PAVOUČÍ KÁJA

(Karolína Pečenková)

Umí vyloudit nejtenčí tón, tenčí než pavoučí sítě. Umí pohladit po duši. Moudré sovy, když ji slyší, odlétají zpět do Athén.

KYTI DE LA ROCHA

(Kristýna Kudrnáčová)

Kyti De La Rocha, ta porazí i hrocha! Vostrá holka, ale nemějte strach. Miluje všechny děti a na svý nejlepší kámošky dokonce nedá vůbec dopustit.

FILIP KONIPÁSEK

(Filip Nebřenský)

Umí vyloudit nejhlubší tón z celé kapely podobný troubení zaoceánského parníku. Vychovává už tři děti a všechny se rády povinně učí zpívat. Filip hraje na všechny nástroje, co vás napadnou. Během obědové přestávky se naučí na další.  

MALLEY

(Roman Fišer)

Většinou milý a usměvavý muž, připravený pomoci každému v nesnázích. Běda ale, když mu někdo sáhne na trombón!

WELKEY

(Zdeněk Tománek)

Čahoun kapely, převyšuje všechny ostatní nejmíň o dvě hlavy. Nejčastěji ho potkáte v pološeru jazzových barů, kde jeho saxofon dělá „škvrž - škvrž“.

VOJTA

(Vojta Peřina)

Kytarista Pískomilí velké party, který střídá kytary jak ponožky a stále hledá tu pravou...

NELA

(Nela Dusová)

Něžná dívka se saxofonem, který ji sluší stejně jako Pískouší uši.

Hosté kapely:

 

BRITNEY a COURTNEY

(Tonička a Bětka Nebřenských)

Nejradši tahají Pískouše za ocas a perou se s ním nebo spolu o mikrofon. Jejich tajnou zábavou je pomalu vyrůstat z dětských střevíčků.