Get Adobe Flash player

Kapela PÍSKOMIL SE VRACÍ se věnuje výhradně moderní dětské tvorbě a tvoří mezigenerační zábavu, při které se baví nejen děti, ale i rodiče. Autoři písniček se od roku 2007 podíleli na repertoáru i živých koncertech projektu Kašpárek v rohlíku. V roce 2012 založili kapelu PÍSKOMIL SE VRACÍ a nahráli první album nazvané „A kdy už tam budem?“. Od té doby Pískomil nahrál další desky, brázdí pódia od Aše k Bohumínu a odehraje ročně až 100 koncertů. Při jeho živelných koncertech si užijete vtipné a originální texty, našlápnuté písničky, barevné kostýmy a skvělou práci s dětským publikem. Kapela hraje v různých sestavách, na pódiu můžete potkat nejčastěji tyto členy:

ONĎATRA

(Ondřej Pečenka)

Většinou si jen tak pohvizduje, to ho asi napadla nová písnička. Na koncertech hraje na kytaru, bubny nebo na obojí na jednou a ještě k tomu zpívá! Ondra je taky kapelníkem a to přes to, že neumí noty!

PAVOUČÍ KÁJA

(Karolína Pečenková)

Umí vyloudit nejtenčí tón, tenčí než pavoučí sítě. Umí na koncertu skákat pořádně vysoko a dělá s dětmi ty největší rošťárny pod pódiem. Většinou taky kapela skáče podle toho jak Kája píská (protože je taky ROADMA - neboli road manažerka).

KYTI DE LA ROCHA

(Kristýna Kudrnáčová)

Kyti De La Rocha, ta porazí i hrocha! Vostrá holka, ale nemějte strach. Miluje všechny děti a na svý nejlepší kámošky dokonce nedá vůbec dopustit. Na koncertech ji většinou doprovází v kočárku její PískoEmil.

FILIP KONIPÁSEK

(Filip Nebřenský)

Umí vyloudit nejhlubší tón z celé kapely podobný troubení zaoceánského parníku. Jeho basové tóny hladí maminky po duši. Filip hraje na všechny nástroje, co vás napadnou. Během obědové přestávky se naučí na další. Můžete ho tedy vidět s basou,kytarou, flétnou, saxofonem...átak dále.

MALLEY

(Roman Fišer)

Většinou milý a usměvavý muž, připravený pomoci každému v nesnázích. Běda ale, když mu někdo sáhne na trombón!

PÍSKONELA

(Nela Dusová)

Něžná dívka se saxofonem, který ji sluší stejně jako Pískouší uši.

VOJTA

(Vojta Peřina)

Kytarista Pískomilí velké party, který střídá kytary jak ponožky a stále hledá tu pravou...

TOMÁŠ

(Tomáš Tesař)

Čahou z kapely, který unese nejtěžší klávesy na světě. S nástupem do kapely se nám zvedl počet maminek, které nás sledují na Facebooku :-)

 

VALDYS

(Jirka Valdman)

Jirka umí nejrásnější poskakující tanec s basou na krku a pořád drží rytmus!